Hakkımızda

 

 

Bayramoğlu Mücevher, kurulduğu ilk günden itibaren markalaşma ve mağazalaşma yolunda emin adımlar ile ilerledi ve sektörün getirdiği yeniliklere ayak uydurarak amacını gerçekleştirebilmek için istikrarını korudu.

 

Bayramoğlu Mücevher, 1976 yılında Elazığ’da kurulmuştur. 1986 yılına gelindiğinde ise Esenler’ de 30 m2’lik bir mağazada sadece el yapımı ürünlerin satışını yapmaktaydı. Bayramoğlu Mücevherat günümüzde 200 m2 mağazasında 10 deneyimli personeli ile tüm Türkiye’ye hitap etmeye devam ediyor.

 

Bayramoğlu Mücevherat köklerine bağlı bir firma olması sebebi ile Esenler’de kurmuş oldukları mağazayı merkez olarak kabul etmekte ve yönetimini buradan gerçekleştirmektedir. Şuan Güneşli’de bulunan mağazası ile bu bölgeden gelen talepleri de karşılamaya devam ediyor ve emin adımlarla büyüme hedeflerini gerçekleştiriyor.

 

 

Bayramoğlu Mücevherat 2009 yılında toptancı firması olarak faaliyet göstermeyi hedeflemiş ve Janem Kuyumculuk adı altında bilezik üretimi yapan bir firma kurmuştur. Firmada 14, 18, 21 ve 22 Ayar grubunda ürünlerin tasarımı yapılıyor.  Firmanın üretimini gerçekleştirmekte olduğu ürünler TTS ( Türk Standartları Enstitüsü) Standartları ile garanti altına alınmaktadır.

 

 

Şirketimizin Temel Hizmet Anlayışı;

 

-          Müşterilerimize yeni ürünler sunmak ve ürün teslimatlarını zamanında yapmak.

 

-          Yenilikleri takip ederek ilklere öncülük etmeyi amaçlıyoruz.

  
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR